23.9.14

Aberystwyth

Powrót po przerwie nigdy nie jest łatwy. Niejednokrotnie tęskniłam i  pisałam teksty w myślach...  jednakże kiedy dotknęłam klawiatury moje palce odmówiły posłuszeństwa. Ulubionym przyciskiem stał się backspace, a przecież nie na tym to miało polegać. 
Przez lata blogowania pojawiły się tutaj różne posty. Dzieliłam się swoimi refleksjami, opisywałam  rozterki, przelewałam wybuchająca ze mnie radość i wyrażałam opinie o tym co mnie otacza.
Każdy czytelnik zapewne ma o mnie zupełnie inne zdanie. Może niektórzy twierdzą, że jestem smutasem,  inni że konserwatystką lub niepoprawną romantycznie. Tylko Ci co znajdą mnie naprawdę potrafią czytać co kryje się "miedzy słowami". Ciekawi mnie jak Ty mnie spostrzegasz!?
W blogosferze prawdomówność nie wychodzi na dobre. Im bardziej popularny blog tym staje się coraz mniej osobisty. Ten miał być pamiętnikiem, ale innym od tego chowanego pod poduszką. Czy każdy autor książki, filmu, piosenki pisze o swoim osobistym życiu? Nie sądzę. Każdy z nas ma wiele twarzy a ja na tym bogu pokazuje za każdym razem tą na którą właśnie mam ochotę.... niezależnie jaką przykleją mi metkę! 


W kolejnym poście więcej zdjęć i szczegółów o tym magicznym miejscu....

4 comments:

 1. Anonymous23/9/14 21:31

  Polu,piekne fotki:)tak trzymaj,badz soba:)pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Milo Cie znowu widziec/czytac Polu:) Piekne zdjecia, zauroczyly mnie te pastelowe domki :)

  ReplyDelete
 3. Oj, chyba zadołowałaś. Robisz piękne zdjęcia, więc masz oko do wyłapywania tego co piękne. Popatrz dookoła siebie, jest pięknie !!!!

  ReplyDelete
 4. Anonymous30/9/14 08:39

  Dla mnie jesteś inspiracją, a z Twojego bloga bije optymizm. Fajnie, że wracasz:))

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...