5.1.14

Looking back on 2013 - January - May

Styczeń
Szczerze mówiąc nie lubię tego miesiąca. Smutno mi kiedy chowam dekoracje świąteczne, otwieram po świętach pustą lodówkę i znów muszę myśleć "co wrzucić do gara". Nie lubię wstawać o zmroku i wracać z pracy dawno po zachodzie słońca.... W grudniu mimo koszmarnej pogody pocieszają mnie przygotowania do świąt. W styczniu pora zakasać rękawy i zacząć nowy rozdział...
cały post tuatj
 Post z Chester tuatj
Pod koniec tego miesiąca ktoś nadepnął mi na odcisk i napisałam post o wymuszaniu na kimś życiowych decyzji. Dziękuję Wam za uczestnictwo w dyskusji, lubię kiedy moje posty są nie tylko oglądane :)

Luty
Jak wygląda moje blogowanie od kuchni? Przeczytasz TUTAJ
więcej zdjęć z domowego zacisza tutaj
Jak wykonać takie serce? Zapraszam do filmu z instrukcją

Pierwszy raz w życiu ktoś 'wjechał mi w dupę'. Tragiczne uczucie! Wygięcie kręgosłupa, trzask i szok! Do tego ubezpieczyciel dał mi w zastępstwie o wiele większą furę, na letnich oponach przy opadach śniegu... Cała Anglia!
cały post z marmurowego centrum handlowego tutaj

A co jest w Twojej torebce???

Marzec
To miesiąc kiedy w UK zazwyczaj jest już naprawdę wiosennie. W tym roku pogoda się zbuntowała! Do kwietnia chodziłam w rękawiczkach a w maju nadal chodziło centralne ogrzewanie! Oby kolejna wiosna była łaskawsza! Już nie mogę się jej doczekać!
 post z krakowianką tutaj
Siła kobiety - metamorfoza. Dziś możemy udawać kopciuszka a jutro będziemy sex bombą. Przecież mamy wiele twarzy do odkrycia i... ukrycia :)

Kwiecień
To już chyba po raz ostatni w życiu było mi dane skosztować życia dziennego studenta. Aj jak ja to kocham! Zajęcia na uczelni, nowe znajomości i szeroko rozumiana laba :) Do tego wdziewasz co chcesz, wypadasz ze znajomymi na kawę, lody czy coś mocniejszego i świat leży u Twoich stóp! Będę miło wspominać te miesiące!
 cały post tutaj
cały post tutaj
I wiosenny filmik, chcecie więcej TAGów?
Wyznania lumpeksoholiczki:


Maj
Co tu dużo pisać. Prawie każdy z nas czeka na ten miesiąc... oby do wiosny moi Kochani!
 klik
chcesz już teraz poczuć wiosnę? Zapraszam tutaj 

6 comments:

 1. Najważniejsze, że robi się coraz dłuższy dzień :)

  ReplyDelete
 2. bardzo fajny pomysł na post :)

  ReplyDelete
 3. Anonymous7/3/14 17:22

  Wróć tu-u nas zrobił się klimat środkowoeuropejski!Śnieg w tym roku to jedynie miałem w rękach jak odmrażalem lodówkę.Moto nie było odstawione na dłużej niż tydzień.A kto pisał pewnie wiesz...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zastanawiam się i zastanawiam ale nie wiem kto pisał :( :( :(

   Delete
 4. Anonymous7/3/14 17:33

  A Twój spacer przypomina okolice Papierni...trochę Trzcieliny i jednak tam w UK masz ten kawałek ojczyzny.I nie daj zdusić w sobie tej dziecięcej beztroski która masz w oczach,nie daj się wciągnąć w ten cały wyścig szczurów-byle na koncie było więcej!Pamietaj-mieć czy być...

  ReplyDelete
  Replies
  1. W wyścig nie dam się wciągnąć - to nie dla mnie! :)

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...