20.10.13

Jesienna klasyka

Miniony tydzień zalicza się do tych, o których chciałabym jak najszybciej zapomnieć. Czasem wydaje mi się, że na jednym kopniaku od życia się nie kończy. Niech tylko ono wyczuje, że Cię zabolało, że podupadasz to od razu dowali Ci kolejny problem a potem dla satysfakcji jeszcze jeden (lub dwa)!

Czas oddzielić wszystko czarną krechą i zacząć nowy, jeden z bardziej (a jeśli nie najbardziej) ekscytujących tygodni w tym roku! Niedziela jako początek minęła mi niesamowicie miło. Od samego świtu objęłam rolę makeup artist i zamieniłam swój pokój w drogerię, następnie zajęłam się stylizacją i fotografowaniem przepięknej Oli. Tutaj możecie zobaczyć zapowiedź efektów - KLIK Prawda, że piękne? Już niedługo podzielę się z Wami efektami naszej pracy :)
Nawiązując do dzisiejszego stroju, pokazuje on, że mój styl zmienia się razem z moim życiem. Coraz częściej wybieram najprostsze kroje i fasony. Znów stawiam na klasykę. Tweedowa marynarka, biała koszula i jeansy ozdobione czerwoną szminkę to to, po co sięgam teraz najczęściej. Odłożyłam na bok kwieciste sukienki. Wygrywają proste kroje i wzory. Pewnie wiosną znów za nimi zatęsknię. Tymczasem upycham je na dno szafy! 
 jacket- H&M, denim, bag - Topshop, sandals - River Island, sunglasses - Zara Man, hat - gift

7 comments:

 1. Świetna stylizacja, przyznaje się że w moim guście i w moim stylu:) Lubie takie zestawy.

  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Bardzo klimatyczne zdjęcia. Myślę, że spodobałaby Ci się taka bluzka: http://loveitshop.pl/kategoria/t-shirts/honey-play

  ReplyDelete
 3. cudowny kapelusz i torebka;)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...