16.12.12

German Christmas Market

Dwutygodniowe zwolnienie lekarskie dziś dobiega końca. Nareszcie powrót do pracy! Tak, cieszę się mimo, że jutro powiem pewnie zupełnie inaczej. Kulejąc dałam radę nadrobić masę domowych prac: porządki w szafach, "golenie" swetrów, szycie na maszynie, wysyłanie kartek i wiele innych. Wymarzona choinka stoi już na honorowym miejscu a pod nią tuziny prezentów (z czego tylko jeden dla mnie :(  !).  Zrobiłam już listę potraw które chcę ugotować na święta i nie pozostaje mi nic innego jak wyczekiwanie 24 grudnia! Nie mogę się już doczekać!!!
shoes- Zara, sweater - sh, bag - sh, trousers - Topshop
Od października wypatrywałam German Market w Birmingham. Nie mogłam się doczekać tej magicznej atmosfery którą znam z Wrocławskiego Rynku. Niestety zawiodłam się. Odwiedziny tak popularnego miejsca dwa dni po jego otwarciu oznaczały tłumy ludzi na ulicach i brak możliwości podejścia do jakiegokolwiek stanowiska! Z trudem zdobyliśmy ciepłego hot doga i grzane wino. W następnym roku będę mądrzejsza i wybiorę w grudniu a nie listopadzie.

10 comments:

 1. świetnie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 2. już myślałam, że uda mi się kupić taki ładny sweterek a tu lumpeks ;/ także, zazdroszczę tego łupu :)

  ReplyDelete
 3. uwielbiam takie świąteczne kiermasze :) :) szkoda że Twój wypad nie udał się tak jak byś chciała ale i tak zazdroszczę że mogłaś to zobaczyć na żywo :)

  ReplyDelete
 4. Hhmm... Maybe in next Year We'll go together?? ;) kiss, kiss....
  K....

  ReplyDelete
 5. Chanced upond your blog and enjoy reading it! :)

  ReplyDelete
 6. Ja wczoraj byłam na wrocławskim rynku, uwielbiam ten jarmark:) Już macie prezenty pod choinką? Ja bym nie wytrzymała:D Fajny sweter!

  ReplyDelete
 7. Wyglądasz świetnie, taki strój bardzo do Ciebie pasuje. Uwielbiam klimat takich jarmarków :) Kilka dni temu byłam na wrocławskim rynku i pomimo tłumu ludzi udało mi się zrobić kilka zdjęć (i nawet obejrzeliśmy paradę). Zdjęcia są już na blogu, więc jeśli miałabyś ochotę ponownie zobaczyć świąteczny Wrocław, zapraszam :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...