26.9.12

I’ll stay with you for all of time

Niespełna dwa tygodnie temu było jeszcze lato. Biegałam boso po gęstej trawie, jadłam śniadania w patio, piłam kawę w ogrodzie i zbierałam polne kwiaty na łące. Dziś pozostały tylko wspomnienia po ciepłych dniach.
Poniższe zdjęcia zostały zrobione niedaleko miasteczka w którym mieszkam - w Shugborough. Wybraliśmy się tam ze znajomymi ze Szkocji. Szkoda, że tak rzadko nas ktoś odwiedza. Rodzina porozrzucana po świecie, znajomi zapracowani, mało kto znajduje czas na dodatkowe wakacje w UK.
Ostatnie tygodnie wypełnia mi praktycznie tylko praca. Weekendy, poranki i późne wieczory spędzone u pracodawcy sprawiły, że zapomniałam do czego służy komputer, książka czy nawet aparat fotograficzny. Irytują mnie godzinne, bezpłatne lunche i dwugodzinne dojazdy. Mam nadzieje, ze niedługo poukłada się wszystko po mojej myśli i życie odzyska normalny bieg. Znajdę w końcu czas aby odwiedzić Wasze blogi, nakręcić filmik czy przemalować meble. Październiku! Przynieś mi coś więcej niż tylko kolejny rok w mojej metryce!!!
Mimo, że mieszkam 5 minut od Shugborough bywam tam bardzo rzadko. Najczęściej mijamy tylko mury ogrodów podczas wyprawy rowerowej. Kocham to miejsce za specyficzny angielski klimat. Kiedy spaceruje krętymi ścieżkami udeptanymi pomiędzy kwiatami, wyobrażam sobie jakbym przeniosła się w czasie o co najmniej 100 lat. Mam wtedy na sobie długa pastelową suknie na metalowym stelażu (ale piękniejszą od tej :) podszyta milionami koronek. W jednej ręce niosę parasolkę odsłaniająca mnie od słońca (choć w tym kraju to raczej od deszczu) a w drugiej kosz pełen kwiatów. Poruszam się z gracja i lekkością, bo właśnie dostrzegłam, że z za drzewa podgląda mnie przystojny panicz.... :) 
skirt - (ebay) Next, shirt - sh (Topshop), bag - Zara, shoes - New Look

A tutaj foto z backstage :) Paparazzi jest wszędzie!!!

14 comments:

 1. Piękne zdjęcia,a Ty wyglądasz cudownie, masz piękna spódnicę ! :)

  ReplyDelete
 2. Jak zwykle przepiękne zdjęcia, jestem pod ogromnym wrażeniem :)

  ReplyDelete
 3. To miasteczko Shugborough musi być przepiękne skoro już samymi zdjęciami wprawiłaś mnie w zachwyt :D Od razu mam ochotę na obejrzenie filmu albo sięgnięcie na półkę po książkę "Tajemniczy ogród" :)
  Niesamowite zdjęcie tego posta? to gdy stoisz boso na trawce :D I to jakiej soczystej :D

  pozdrawiam
  Elle

  ReplyDelete
 4. piękne miejsce, cudowne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 5. WOW ZDJĘCIA SĄ PRZPIĘKNE ,A OSTATNIE SZCZEGÓLNIE!!! ;D

  ReplyDelete
 6. piękne zdjęcia i cóż za ogrody, ty też ślicznie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 7. śliczne zdjęcia! och jak ja tęsknię za tym krajem;(

  ReplyDelete
 8. Mmmmm zdjęcia po prostu niesamowite! A pierwsze? Niczym wejście do 'Tajemniczego Ogrodu'! :) Ujęcia wprost niesamowite, aż się napatrzeć nie mogę :)

  ReplyDelete
 9. Cudowne zdjęcia! Masz śliczną koszulę;)

  ReplyDelete
 10. Zdjęcia są tak piekne!!
  zachwycam sie<3

  ReplyDelete
 11. Anonymous6/10/12 16:48

  zdjecia sa cudowne! jakiego aparatu uzywasz?
  Gabi

  ReplyDelete
 12. podoba mi się Twój styl i klimat zdjęć:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...