23.9.12

I have it all


W końcu uświadomiłam sobie, że nie potrzebuję żadnego nowego przedmiotu, aby być szczęśliwą. W zeszłym tygodniu stałam się szczęśliwą posiadaczką tych o których najbardziej marzyłam (nie są to ubrania) i doszłam do wniosku, że mam już wszystko. Dziwnie brzmią te słowa w ustach kobiety, nieprawdaż? 
Oczywiście, że nie pogardzę nową kurtką, skórzaną torbą lub wiecznym piórem ale wiem, że są one tylko zachcianką bez której mogę się obyć. Czuję się wyzwolona i myślę, że udało mi się zagłuszyć gadające do mnie ciuchy ze sklepowego wieszaka mówiące "kup mnie"!
Jakież to piękne uświadomić sobie, że masz to co najważniejsze. Miłość, spokój, przyjaciół i kawałek nieba który dzielisz z najukochańszą osobą i najsłodszym czworonogiem na ziemi. Branie życia takie jakie jest czyni mnie zdrowszą. Po co walczyć z wiatrakami, płynięcie z wiatrem jest o wiele przyjemniejsze. Może nie mam wszystkiego, ale wszystko nie jest mi potrzebne do szczęścia.
Spójrzcie czasem dookoła siebie i doceńcie to co macie. Praca, która pozwala wam się rozwijać. Przyjaciele, którzy są zawsze obok i rodzina, która nie zawiedzie gdy ich potrzebujecie. W świecie nastawionym na konsumpcje zapominamy o tym kto i co jest najważniejsze!skirt - H&M (seen here, here)  - here, top - Next (seen here)


W związku z tym, że nie należę do blogerek, które w każdym poście pokazują nowe ubrania. Postanowiłam obok sklepu z którego pochodzi dana rzecz podać Wam linka, w którym poście nosiłam tę samą rzecz. Pozwoli to na pokazanie różnych sposobów noszenia tej samej części garderoby i może bardziej Was zainspiruje. Mam nadzieję, że pomysł przypadnie do gustu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat, zapraszam do przeczytania wywiadu, którego udzieliłam dla portalu ek.pl (TUTAJ) :)

Dobranoc :*
Pola

15 comments:

 1. Bardzo fajny pomysł z linkami:) Zazdroszczę Ci troszeczkę tej spódnicy i tego jak pięknie w niej wyglądasz;)

  ReplyDelete
 2. piękne zdjęcia to najważniejsze że jest miłość itd

  ReplyDelete
 3. Piękne zdjęcia, piękna Ty i piękne to, co piszesz. Zgadzam się z Tobą i mam podobnie, nie potrzebuje już tony ciuchów, wręcz stałam się skąpa i ostrożna, jeśli chodzi o takie wydatki :)

  ReplyDelete
 4. Piekne, nastrojowe zdjecia!

  Zgadzam sie z Toba, ze warto czasem zatrzymac sie i docenic to co mamy. I nie chodzi tylko o materialne rzeczy.

  ReplyDelete
 5. Miałabym straszną ochotę teleportować się w czasie i przestrzeni do miejsca, w którym robione były te zdjęcia. Mam wrażenie, że słońce zobaczymy w Polsce dopiero na wiosnę :( A jeśli chodzi o wrzucenie na luz, celebrowanie chwili i świadomość, że jestem szczęściarą - to mi chyba dopiero wraz z 30-tką to przyszło :)

  ReplyDelete
 6. Ah, jak zwykle piekne zdjecia..takie magiczne<3 I uwielbiam ta spodnice:)

  ReplyDelete
 7. Piękne fonografie i stylizacja !

  ReplyDelete
 8. wwoow! Stunning and breathtaking pictures!! I just love them!

  ReplyDelete
 9. Piękne zdjęcia i cudowna spódnica!

  ReplyDelete
 10. Sztuka prostoty i umiaru to klucz do sukcesu :) Zrozumiałam to całkiem niedawno i żyje mi się lepiej, chociaż nadal słyszę głosik "kup mnie, kup mnie.." ;) dzielnie walczę.

  ReplyDelete
 11. piękna spódnica!!!

  ReplyDelete
 12. klimat zdjęć jest niesamowity, nie mogę się napatrzeć, cudownie uchwycone słońce, prostota stylizacji też mnie ujmuje, bardzo naturalnie ;))) spódnica ma piękny kolor i fason ;))

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...