27.5.12

Fashion MuseumKiedy tylko dowiedziałam się, że w Bath jest Fashion Muzeum wiedziałam że muszę tam zajrzeć! Przepiękne suknie, gorsety i akcesoria poukładane wg lat i stylów to coś co powinna zobaczyć każda dziewczyna! W pierwszej sali znajdowały się manekiny z kreacjami z wybiegów znanych dziś wszystkim projektantów. W kolejnych pomieszczeniach podziwiałam wiktoriańskie suknie, a .... w następnej sali mogłam je już przymierzyć! Wow to było coś! Co prawda nie włożyłam pod spód gorsetu i "stelaża" (które także były do dyspozycji), gdyż cieszyły zbyt dużym powodzeniem :) 
Suknia bardzo mi się podobała! Oj szkoda, że nie było mi dane żyć w tamtych czasach i chodzić w tak wytwornych kreacjach na co dzień :) Jednakże dzięki muzeum choć przez chwilę spełniłam swoje marzenie!!!!
Wiele eksponatów bardzo mnie zaskoczyło, suknie z lat 20 czy 40 praktycznie niczym się nie różniły od tych które wyznaczają dzisiejsze trendy! Oj gdybym mogła wyjść z kilkoma pod pachą... ależ byłabym szczęśliwa!!!
Jedyny minus to światło w muzeum - było zbyt ciemno aby dojrzeć szczegóły, a co dopiero zrobić zdjęcia... ale kilka przywiozłam :) 9 comments:

 1. niesamowite miejsce!:)

  ReplyDelete
 2. Anonymous27/5/12 17:44

  juz wiem,gdzie sie wybiore - muzeum idealne <3 oh oh zawsze chcialam sie wystylizowac na Elize czy inna Emme ;)

  ReplyDelete
 3. Fajne miejsce, a Ty wyglądasz uroczo w tej sukni!

  ReplyDelete
 4. rewelacyjne muzeum!

  ReplyDelete
 5. Buty mnie totalnie zaskoczyły, rewelacja. A Ty wyglądasz niesamowicie :D

  ReplyDelete
 6. Buty kosmos! Super są :)

  ReplyDelete
 7. Ślicznie Ci w tej sukni i czepeczku...

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...