14.12.11

Decobazaar we Wrocławiu

Od zawsze powtarzam, że Wrocław to moje ukochane miasto. Choć mieszkałam w innych polskich miejscowościach on zawsze był najbliższy mojemu sercu :)  Nie ma się chyba czemu dziwić,  jest klimatyczny, ma przepiękną starówkę i powstaje tu coraz więcej ciekawych miejsc. W ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu kolejnego takiego miejsca jakim jest showroom Decobazaar. Mieści się on w Śródmieściu przy ul. Łokietka, czyli dokładnie pięć minut od mojego mieszkania. 

Deconazaar to jeden z najpopularniejszych internetowych galerii, gdzie możemy kupić oryginalne przedmioty. W swojej ofercie posiadają ubrania, dodatki, wyposażenie wnętrz a nawet książki! Cieszę się, że cześć z tych przedmiotów mogłam oglądnąć na żywo. Wypatrzyłam tam wiele drobiazgów które mogłyby  znaleźć się pod tegoroczną choinką jak np pamiętnik, shopper bag czy biżuteria ze starych zegarków :) 


Za przemiłe towarzystwo dziękuję Natalii i Magdzie :) w kolejnym poście mała recenzja naszego spotkania :)

13 comments:

 1. Świetne miejsce! Uwielbiam Wrocław.

  Pozdrawiam,
  dominique-f.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Jeeej, świetne <3. Byłam niedawno we Wrocławiu, ale tylko na jeden dzień, w sprawach bardziej służbowych, więc nie miałam okazji zwiedzać. Chętnie powrócę do tego miasta, bo bardzo mi się spodobało. Czy mogłabyś pokazać więcej różnych, ciekawych zakątków Wrocławia. Ale nie tylko Wrocławia, bo mówisz, że mieszkałaś w wielu miastach. ;)

  ReplyDelete
 3. Super miejsce, kiedyś wpadnę do Wrocławia.
  Fajny blog poza tym :)

  ReplyDelete
 4. jakie wspaniałe miejsce!

  ReplyDelete
 5. obiema rękami podpisuję się pod zdaniami wychwalającymi Wrocław, też kocham to miasto niezmiennie od lat, choć mieszkam zupełnie gdzie indziej
  fantastyczne miejsce znlazłaś

  ReplyDelete
 6. Widzę, że jest w czym wybierać! Chciałoby się wszystkiego dotknąć.

  ReplyDelete
 7. Jak długo tu mieszkasz? Wrocław nie ma żadnej starówki, tylko Rynek:)) Też go lubię, chociaż mieszkając tu już 10 lat zdążyłam tak wrosnąć, że nie wszystko mi się podoba - szczególnie propaganda sukcesu tutejszych władz i widoczne przeciwieństwa sukcesu w podwórkach, ktorych nie widać i którymi władze się nie chwalą. Ale to taka dygresyjna refleksja. Muszę wybrać się do stacjonarnego deko:)

  ReplyDelete
 8. ädchen - we Wrocławiu mieszkam 15 lat, natomiast bywam od około 30 lat! Jeśli chodzi o starówkę,stare miasto i Rynek zapraszam do wyjaśnień tu:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stare_miasto

  "Określenie to jest odrzucane przez część mieszkańców niektórych miast jako im obce" - no i widać Ty się zbuntowałaś :)

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rynek_%28urbanistyka%29#Pochodzenie_nazwy

  Nie ma miasta na świecie które jest idealne, ma fantastyczne władze, jest czyste i zadbane na każdym metrze kwadratowym jego powierzchni. Ja się z tym godzę. Kocham go takim jakim jest. Ot tak.

  ReplyDelete
 9. Najbardziej podoba Mi się torebka z ludowym motywem:)

  ReplyDelete
 10. dobrze wiedzieć, muszę się wybrać bo podoba mi się ten czarny stojak na gazety <3

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...