24.11.11

Grandpa's jumper

Obszerne swetry i obcisły dół to to w czym ostatnio czuję się najlepiej. Najtańszym sposobem na zdobycie dobrych gatunkowo cardiganów jest lumpex (czyli jedyny sklep jaki ostatnio odwiedzam :). Kosztują zazwyczaj grosze, a ich jakość została już wcześniej przetestowana :)  Wciąż obawiam się że mam ich za mało. Przeraża mnie nadchodząca zima.  Już teraz, kiedy to Wrocław od kilku tygodni jest jednym z najcieplejszych miast w Polsce, ja zamarzam. A co to będzie kiedy nadejdą dwudziestostopniowe mrozy!!!

Chciałabym Wam jeszcze podziękować za komentarze (i prywatne maile) dotyczące notki w poprzednim poście. Bardzo dużo to dla mnie znaczy. Temat jest trudny, a decyzja do podjęcia jeszcze trudniejsza. Nadal jestem w Polce i nadal szukam pracy. Jednakże nie straciłam jeszcze nadziei.

jumper - vintage (sh), bag - vintag (sh), shorts - Topshop, top - Primark, sunglasses - Ray Ban, belt - Zara, shoes - Tk Maxx

Cytowany tekst pochodzi z najnowszej piosenki Rebecci Ferguson.

11 comments:

 1. uwielbiam Twoje zdjęcia!:) ten sweter jest fantastyczny.

  ReplyDelete
 2. uwielbiam Twój styl :)

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam takie swetry :)

  ReplyDelete
 4. Bardzo mi się podoba taki styl :)
  Tęskni mi się za buszowaniem po lumpach w PL. W tych angielskich charity shopach czasem się coś trafi, ale to nie to samo. W szczególności jeśli chodzi o ceny.

  ReplyDelete
 5. uwielbiam takie swetry! twój jest świetny

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...