4.10.11

Last day, last photosPrawdę mówiąc dziś już nie czuję że byłam na wakacjach, jednakże moje zaległości w wirtualnym pamiętniku pomagają mi przenieść się w tamtejszy sielankowy nastrój.
Ostatni dzień w Grecji był zaplanowany bardzo skrupulatnie. Wykorzystując, iż mieliśmy jeszcze skuter wybraliśmy się do krainy skarbów, czyli do sklepu z antykami.


Jeszcze nigdy nie widziałam tak pięknych drewnianych mebli jakie kryły się w głębi sklepu, i tak zaniedbanych małych skarbów jakie były wystawione tuż przy ulicy.Ostatnie godziny w Grecji chcieliśmy spędzić na plaży. Prażąc się w słońcu jak nigdy (nie jestem zwolenniczką opalania!!)  i kąpiąc w gorącym wręcz morzu.


Przez tydzień nie wchodziłam do wody, także tego dnia chciałam nadrobić wszelkie zaległości!!!


Sh- dowska  :) sukienka świetnie nadawała się na plażę. Tutaj jest w ciut innym wydaniu :)


Ipsos opuściliśmy wczesnym wieczorem, natomiast lot mieliśmy dopiero nad ranem. Cóż robić przez tyle godzin? Oczywiście pójść do ulubionej restauracji. Aż się dziwię że po krótkim pobycie znaleźliśmy takową.  Najfajniejsze zakątki są zazwyczaj pochowane w bocznych uliczkach. Tylko tam znajdziecie coś wyjątkowego, schowanego przed turystą. Tak też było z tym miejscem. Restauracja miała niepowtarzalny grecki klimat. Na dzień dobry kelner przynosił menu (no tak, wiem to normalne, ale...) napisane długopisem na bloczku papieru. Zamawiając posiłek samemu wypisywało się rachunek. Przychodzili tam zazwyczaj młodzi Grecy, turystów praktycznie w ogólnie nie było. Kiedy brakowało miejsc kelnerzy przynosili nowe stoliki i ustawiali na chodniku.
Muszę jeszcze dodać, że Grecy są bardzo hojni i nakładają ogromne porcje. Pierwszego razu w restauracji kiedy zamówiliśmy przystawkę, danie główne i deser byliśmy  pełni już po pierwszym przysmaku :P


Wakacje zaliczam do udanych. Kto jedzie za rok do Grecji?????

10 comments:

 1. Grecja jest piękna <3
  www.swiat-tiny.blogspot.com - zajrzyj :)

  ReplyDelete
 2. starsznie podoba mi się pierwsze zdjęcie!!;-))))

  ReplyDelete
 3. Szkoda, że to już koniec tej relacji, bo miło było patrzeć :) Choć z drugiej strony to lepiej, bo przy prognozowanym pogorszeniu pogody dalsze wspomnienia byłyby dla nas torturą :) Przepiękne zdjęcia!

  ReplyDelete
 4. przepiekne zdjecia, w szczegolnosci to pierwsze! :) milego powrotu do rzeczzywistosci, hehe:)

  ReplyDelete
 5. sliczne zdjecia!!! piekne to pierwsze! wow!!! ;)

  ReplyDelete
 6. Anonymous4/10/11 21:28

  ach, brak mi słów!

  ReplyDelete
 7. zdjęcie w wodzie co widać te kamienie jest super ! wyglądasz tam na prawdę fajnie :)

  u mnie post w którym możesz zadawać pytania - zapraszam :)

  ReplyDelete
 8. aż zrobiło się ciepło!

  ReplyDelete
 9. uwielbiam wakacyjne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 10. Ja bym chciała pojechać w przyszłym roku, ale nie wiem czy moje marzenie się spełni ;)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...