17.5.10

Spring, I was waiting for you….

Wiem, że wiosnę nie mamy od wczoraj, ale ja nadal cieszę się jej każdym ciepłym dniem, nawet wtedy kiedy on tylko wydawał mi się ciepły :)
Przed wyjściem na ten oto spacer pogoda była cudowna, ale gdy byłam gotowa do wyjścia zaczął padać grad …. w UK tak szybka zmiana to nie żadna nowość :) trzeba przywyknąć i zawsze nosić parasol (czego akurat nie lubię).
Dziś zabiorę was do najbliższego mi parku, który ostatnio otrzymał wyróżnienie jednego z najładniejszych w kraju. Moim zdaniem nagroda jak najbardziej zasłużona.
Ulubionym elementem dzisiejszego stroju jest swetrzysko które udało mi się znaleźć podczas wyprzedaży w Vero Modzie. To była miłość od pierwszego wejrzenia :) Lubię jego workowatość i rozcięty tył. Szczerze mówiąc pierwszy raz założyłam go „do góry nogami” i też super wyglądał :) Pozwala mi czuć się swobodnie i modnie jednocześnie :)a to czasem nie idzie w parze :) A beret przeleżał w szafie ładnych kilka miesięcy zanim zaczęło do czegoś „pasować”.

English version:
I know, that we have got Spring not from yesterday, but I still take pleasure of every warm day, even when it just seems to be a warm one. :)
Before that walk the weather was nice, but when I was ready to go the hail had started :) but in UK so fast changing weather is normal :) I should to carry an umbrella all the time, but I don’t like it (and it’s heavy) :)
Today I will take you to my nearest park, which received prize for as one of the most beautiful parks in UK. I think it is well deserved award.
Today, my favourite clothe's element is sweater. I found it on discount in Vero Moda. It was a love from first look. To be honest, first time I tried it on up side down, but even though it looked very nice. :) It allows me to feel comfortable and fashionably, and that sometimes doesn’t go together.


beret/bonnet – Primark
sweter/sweater – Vero Moda
koszula, bluzka/ shirts - Primark
pasek /belt – Primark
szalik/scarf – Peacocks
getry/leg warmers – Allegro
pierścionek /ring– silver and amber bought on mineral market
buty/boots – Bronx
szorty/shorts – Celebrity Pink
rajstopy/tights – Asda
torebka/bag – Vero Moda

1 comment:

  1. Duzy plus za inspirujące i przemyslane kompozycje..

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...