26.5.10

May I be a rose just for one day even?

Wow!! Wygrałam !! :)
Tydzień temu wzięłam udział w konkursie organizowanym przez Charlize Mystery. Należało przedstawić zestaw zainspirowany: Jakim jesteś kwiatem? Hm…Ja? Ci którzy mnie znają nie trudno zgadnąć - to róża oczywiście. Jej cechą charakterystyczną są przecież kolce, a te mam bardzo ostre :)

Tą samą stylizacją zostałam wyróżniona w Dzień Dobry TVN w cyklu Moda Polska. Zajęłam drugie miejsce. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, tym bardziej że bloga mam dopiero kilkanaście dni...

Buty pokochałam od pierwszego wejrzenia. Stały i po prostu czekały na mnie! Zawsze wspominam coś o obuwiu, ale mam problemy ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru w UK, i gdy w końcu mi się uda coś kupić, bardzo się cieszę. Kiedy ujrzałam je na półce z przecenami i okazało się że to numer 8, a potem że pasują, nie było mowy o opuszczeniu sklepu bez nich, mimo iż mam w nich prawie dwa metry :)

English version:

I WON, I WON!!!
Today’s stylization was for a competition announced Charlize Mystery . The topic was: what kind of flower are you? Me? For all who knows me this question is not difficult – rose obviously. The feature of that flower are spikes, and I have them really sharp :)
I loved my boots from the first look. They stood and were waiting for me!! I always have to mention something about shoes, but I have big problem to find good size for me in UK. When I saw those on the sale, and next size 8 was suitable, I must buy them, although I am almost two metre toll in then :)

buty/boots – Topshop (%)
spodnie/trousers – Reserved (%)
shirt – Reserved
torebka/bag – vintage
kurtka/jacket – TK Maxx (%)
biżuteria/jewellery – second hand

9 comments:

 1. Anonymous28/5/10 22:51

  Fenomenalny zestaw! wyglądasz bosko!

  ReplyDelete
 2. zaj*** butyyy :))
  ah zakochałam się wręcz !

  ReplyDelete
 3. zestaw idealnie stworzony dla Ciebie!wyglądasz w nim superzgrabnie:)
  i buty mistrz!ogólnie po przejrzeniu zdjęć,stwierdzam,że posiadasz same mistrzowskie buty:)

  ReplyDelete
 4. Widziałam u Charlize, że wygrałaś i wcale się nie dziwię! Zestaw świetny, spodnie, bluzka i buty boskie ;) Gratuluje ;)

  ReplyDelete
 5. Świetny zestaw (szczególnie połączenie spodnie + buty), chociaż ja bym się na takich obcasach zabiła ;)

  Mój blog

  ReplyDelete
 6. Your boots are cool but the chains are even better. You look really cool.

  xoxo
  B* a la Moda

  ReplyDelete
 7. te buty to IDEAŁ!!! Dokładnie o takich marzę! W ogóle mam słabość do wysokich butów, noszę rzadko, właśnie dlatego, że czuję się nieswojo z wzrostem (mam 172) :) Poza tym świetny zestaw, bardzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
 8. bardzo ładna stylizacja :) pozdrawiam

  ReplyDelete
 9. piękny zestaw i piękne zdjęcia!

  http://matkapolkawuk.blogspot.com/

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...