16.5.10

Let`s start it

Inspiracją do powstania tej strony były oczywiście szafy innych blogerek. Patrząc na ich stylizacje, moja własna szafa zaczęła nabierać innego kształtu, wymiaru i rozmiaru. Już nie tak po omacku zaczęłam szukać swojego stylu. Przekonałam się że jeszcze nie jestem za stara na niektóre stroje i że modą należy się bawić. Co najważniejsze sprawia mi to radość :)
Blog ten będzie głownie o moich pasjach…. modzie, wizażu, fotografii, ręcznie robionej biżuterii I o wielu innych rzeczach.Postaram się nie przynudzać :)
Dziś prosta stylizacja.Rajstopy wygrzebane z dna szafy dostały drugie życie :)Przypadły mi do gustu modne tej wiosny pastele i kwiatowe motywy. Wyszukując kiedyś pasujące desenie dla urody wiosna natknęłam się na kwiatki i … pokochaliśmy się :)
Buty mają dość krótką historię (co dość zaskakujące bo zazwyczaj zdobywam je z wielkim trudem) te wymarałam w Tk Maxxie – jednym z moich ulubionych sklepów w UK.
Ach i kolczyki… to moja kolejna wielka pasja. Zrobiłam je sama ze srebra i lawy wulkanicznej ale o tym więcej może kiedy indziej …

English version:
An inspiration to begin this site were wardrobes of other bloggers.Watching they stylizations, my own wardrobe took another shape, dimension and size :).I started looking for my new style not so blindly. I made myself sure, that I am too old for some clothes and I can still wear them and play with fashion. And what more important, I found I really like it :)That blog will be about my passions like fashion, make up, photography, hand made jewellery, and more more.I’ll try to not be a bore.
Today’s easy stylization.I am wearing some old tights, which I didn’t wear often before. I really like pastel colours and print flowers which are so fashionable this season. When I was looking for some patterns which match my style of beauty I found flowers and…. I loved it :)My boots have got short history ( it is surprising because usually I have got some problems to find good size for me) that one I found in TK Maxx – it is one of my favourite shops in UK :)


Fot. Tebor

bluzka brązowa/ t-shirt light brown – New Look
ażurowa bluzka/ light t-shirt – River Island
spódnica /Skirt – Matalan
rajstopy / tights – Gatta (old)
buty / boots – Bronx
torebka/ bag – Promod
pierścionek / Ring – bought in Turkey
zegarek /watch – Aldo
kolczyki/earrings - DIY

3 comments:

 1. Bardzo podoba mi się Twój styl! Ten zestaw szczególnie, bo jest taki jak lubię-dziewczęcy i bardzo naturalny:)

  ReplyDelete
 2. Anonymous16/9/10 20:46

  Super blog, na pewno będę tu często zaglądać.
  A tak na marginesie to baaardzo podoba mi się lakier na Twoich paznokciach,napisz proszę co to.

  ReplyDelete
 3. Dziękuję bardzo i zapraszam ponownie :)
  Lakier do paznokci mam z dodatku do czasopisma Firma Nails inc. London a kolor In Style Candy.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...