20.5.10

Black and white

Dobrze pamiętam czasy, kiedy czarny kolor nie był moim przyjacielem. Gdy podczas zakupów wybrałam coś czarnego słyszałam „odłóż to, bo nie pójdę z Tobą do przymierzalni, weź inny kolor”. Moi najbliżsi twierdzili że jest mi absolutnie nie do twarzy w żałobnej barwie. Potem kiedy przefarbowałam włosy na platynowy blond, pokochałam go. Chodziłam do pracy w czarnych garniturach i …. chyba nacieszyłam się czernią. Teraz podchodzę do niej ostrożnie bo wiem że to nie najlepszy dla mnie kolor.
Dziś premiera moich ulubionych butów i skórzanych spodni. Marzyłam od zawsze o butach w tym stylu i w końcu po wielkich trudach udało mi się kupić, takie, które na mojej podolskiej nodze nie wyglądają topornie :)

English version:
I remember very well those times when black colour wasn’t my the best friend. When during shopping I chose some dark clothes, I always heard “Please put it aside, or I won’t go with you to the changing room, choose something different!”. All my friends used to unanimously state that dark colours does not suits me at all. All it changed when I changed colour of my hair for blond, I felt in love with dark colours. I was wearing black suit to work and…. I enjoyed with black to the full. Now I know, it isn’t he best colour for me and try to keep it in balance with other hues.
Today I`d like to show my new boots and leather leggings. I always dreamed about boots in that style, and after big troubles I bought such, which doesn’t look so coarse on my big foot. :)marynarka/jacket – Topshop + DIYczarna bluzka/black shirt – Primark
czarno biała bluzka/black and white shirt – second hand
torebka/bag – small shop
leggins – Topshop
buty/boots – Topshop
naszyjnik/necklace – second hand

5 comments:

 1. Mam bardzo podobne buty z zary. Podobają mi się Twoje. Tunika też super :)

  ReplyDelete
 2. Dziękuję :) tych butów chyba nie można nie pokochać :)

  ReplyDelete
 3. ciekawe zdjęcia :) z przyjemnością się ogląda :)

  ReplyDelete
 4. Anonymous13/8/10 15:17

  love it love it your style!!!!!!!!!!!!!!!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...